PL | ENG
Wybierz dodatki

DATA KAWALERSKIEGO

DZIEŃ ROZPOCZĘCIA

DZIEŃ ZAKOŃCZENIA

Binocular Football Warszawa

BINOCULAR FOOTBALL NA WIECZÓR KAWALERSKI W WARSZAWIE TO:

– Co najmniej godzina prześmiesznych akcji
zestaw ALKO I NARKO GOGLI do gry w BINOCULAR FOOTBALL
Wynajem hali sportowej
– wyjątkowy scenariusz – dziesiątki gier animowanych przez nasz zespół
– Pamiątkowe fotki
– kupa śmiechu!!!

już od 49PLN od osoby

*pamiętaj, że to tylko baza, od której wychodzimy – możliwe dodatki to m.in. pamiątkowy filmik HQ, %%%, spersonalizowane medale/puchary dla zwycięzców, możlwiość łączenia z innymi dyscyplinami oferowanymi przez Buddiego

 
 
Pewnie zauważyłeś, że lubimy gadać o ‘zabieraniu czegoś w inny wymiar’, że z uporem maniaka używamy przymiotników typu bezprecedensowy, nietuzinkowy, niecodzienny etc. Nie będzie inaczej i w tym przypadku! Ale tak to już jest, kiedy Twoim celem staje się odkrywanie świata na nowo. Może nie będzie to kolejny przewrót kopernikański, ale z pewnością w Wasze ręce oddajemy nie byle jakie odkrycie.

Binocular football to kipiąca funem futbolówka w goglach.

Niby wszystko rozpoczyna się jak zwykły mecz piłki nożnej, a jednak jest coś, co robi różnicę. GOGLE wywracają Twoją percepcję do góry nogami – w jednej chwili piłka jest 10 razy bliżej, by zaraz być 10 razy dalej, niż myślisz. Parada piłkarskich kiksów wydaje się nie mieć końca! Szukasz piłki, gdy ta jest tuż obok Twojej nogi, oddajesz precyzyjny strzał na bramkę, a w rzeczywistości kopiesz powietrze.

W tym wszystkim warto jednak pamiętać o jednym – jeśli zależy Ci tylko na tym, aby strzelać piękne bramki i zachwycać widzów swoją techniką, ta gra nie koniecznie jest dla Ciebie! Tutaj chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę, a strzelanie goli schodzi na drugi plan.

Spowolnienie czasu reakcji, zniekształcenie widzianego obrazu, zaburzenie w ocenie odległości, podwójne widzenie to tylko niektóre efekty naszych gogli. BINOCULAR FOOTBALL z perspektywy widza to jak włączyć comedy central i trafić na ulubiony serial. A z perspektywy gracza? Zarezerwuj dogodny termin, załóż gogle i sam nam opowiesz. My już wiemy jak to jest i jesteśmy pewni, że wrażenia są nieziemskie.

Dodaj opinię

There are no reviews yet.

SZYBKIE ZAPYTANIE