PL | ENG
Wybierz dodatki

DATA KAWALERSKIEGO

DZIEŃ ROZPOCZĘCIA

DZIEŃ ZAKOŃCZENIA

Tram Party Warszawa

4 | 1

test

1. Ogólnie znana teza głosi, iż użytkownika może rozpraszać zrozumiała zawartość strony, kiedy ten chce zobaczyć sam jej wygląd. Jedną z mocnych stron używania Lorem Ipsum jest to, że ma wiele różnych „kombinacji” zdań, słów i akapitów, w przeciwieństwie do zwykłego: „tekst, tekst, tekst”, sprawiającego, że wygląda to „zbyt czytelnie” po polsku. Wielu webmasterów i designerów używa Lorem Ipsum jako domyślnego modelu tekstu i wpisanie w internetowej wyszukiwarce ‘lorem ipsum’ spowoduje znalezienie bardzo wielu stron, które wciąż są w budowie. Wiele wersji tekstu ewoluowało i zmieniało się przez lata, czasem przez przypadek, czasem specjalnie (humorystyczne wstawki itd).

2. Ogólnie znana teza głosi, iż użytkownika może rozpraszać zrozumiała zawartość strony, kiedy ten chce zobaczyć sam jej wygląd. Jedną z mocnych stron używania Lorem Ipsum jest to, że ma wiele różnych „kombinacji” zdań, słów i akapitów, w przeciwieństwie do zwykłego: „tekst, tekst, tekst”, sprawiającego, że wygląda to „zbyt czytelnie” po polsku. Wielu webmasterów i designerów używa Lorem Ipsum jako domyślnego modelu tekstu i wpisanie w internetowej wyszukiwarce ‘lorem ipsum’ spowoduje znalezienie bardzo wielu stron, które wciąż są w budowie. Wiele wersji tekstu ewoluowało i zmieniało się przez lata, czasem przez przypadek, czasem specjalnie (humorystyczne wstawki itd).

3. Ogólnie znana teza głosi, iż użytkownika może rozpraszać zrozumiała zawartość strony, kiedy ten chce zobaczyć sam jej wygląd. Jedną z mocnych stron używania Lorem Ipsum jest to, że ma wiele różnych „kombinacji” zdań, słów i akapitów, w przeciwieństwie do zwykłego: „tekst, tekst, tekst”, sprawiającego, że wygląda to „zbyt czytelnie” po polsku. Wielu webmasterów i designerów używa Lorem Ipsum jako domyślnego modelu tekstu i wpisanie w internetowej wyszukiwarce ‘lorem ipsum’ spowoduje znalezienie bardzo wielu stron, które wciąż są w budowie. Wiele wersji tekstu ewoluowało i zmieniało się przez lata, czasem przez przypadek, czasem specjalnie (humorystyczne wstawki itd).

4. Ogólnie znana teza głosi, iż użytkownika może rozpraszać zrozumiała zawartość strony, kiedy ten chce zobaczyć sam jej wygląd. Jedną z mocnych stron używania Lorem Ipsum jest to, że ma wiele różnych „kombinacji” zdań, słów i akapitów, w przeciwieństwie do zwykłego: „tekst, tekst, tekst”, sprawiającego, że wygląda to „zbyt czytelnie” po polsku. Wielu webmasterów i designerów używa Lorem Ipsum jako domyślnego modelu tekstu i wpisanie w internetowej wyszukiwarce ‘lorem ipsum’ spowoduje znalezienie bardzo wielu stron, które wciąż są w budowie. Wiele wersji tekstu ewoluowało i zmieniało się przez lata, czasem przez przypadek, czasem specjalnie (humorystyczne wstawki itd).

TRAM PARTY NA WIECZÓR KAWALERSKI TO:

60 minut na pokładzie najbardziej imprezowego tramwaju
– mega imprezowy nastrój – dobra muza, klubowe światła
wejście w stylu VIP – czerwony dywan pod Wasze nogi
najlepsze, szalone foty – wspominajcie swoją imprezę jeszcze długo!
– możliwość wniesienia %%% oraz szamki
– pomoc w organizacji klubu na afterparty

już od 49PLN od osoby

*pamiętaj, że to tylko baza, od której wychodzimy – możliwe dodatki to m.in. Filmik HQ z imprezy, impreza tematyczna, erotyczny show na pokładzie tramu i wiele innych

 

 

No dobra, a jeżeli planujesz swój wieczór kawalerski w Warszawie w trochę bardziej klubowym stylu, to posłuchaj, co mamy dla Ciebie!

Wybija wieczór, zachodzi słońce, Warszawa budzi się do nocnego życia. Wy z dobrego befora właśnie zmierzacie w centralnym punkt Warszawy. Puste już wieżowce rozświetlają ulice, a w powietrzu czuć dobrą imprezę. No i jesteście – przystanek Centrum, tłum ludzi i z oddali słychać dobry beat. Centralnie przed Wami pojawia się imprezowy tramwaj – wejście w stylu VIP: czerwony dywan, flesze aparatów i tłum zazdrosnych ludzi wokół! Własnie zaczynacie najlepszy wieczór kawalerski w Warszawie!

Co dalej? Przekonajcie się sami! U nas nie ma dwóch takich samych scenariuszy imprez! Poza tym, co zdarzyło się w tramwaju, zostaje w tramwaju!

P.S. Pamiętajcie, że to opcja na wieczór kawalerski w Warszawie nie dla typowych Januszy! 😉

Dodaj opinię

admin

test

SZYBKIE ZAPYTANIE