PL | ENG
Wybierz dodatki

DATA KAWALERSKIEGO

DZIEŃ ROZPOCZĘCIA

DZIEŃ ZAKOŃCZENIA

Warsaw – here I come!

NIghtlive | Posted

Lądujemy i zdradzamy cel misji

Piątek wieczór, po 14 godzinach w ciasnym rzędzie czarterowego samolotu lecącego z Bananowej Republiki wkraczamy w przestrzeń powietrzną nad Warszawą. Jestem totalnie wypompowany, ale też bardzo szczęśliwy – pora na całkiem niemałą rewolucję! Cel = Warszawa, a dokładniej – lokalna scena wieczorów kawalerskich. Efekt ma być prosty – najlepszy w Polsce portal gromadzący pomysły na organizację kawalerskich w Warszawie. To, co łączyć będzie większość propozycji zamyka się w dwóch słowach – jakość i unikalność. Proponowane atrakcje będą rekomendowane tak długo, jak długo będziecie je wysoko oceniać na tripie (tripadvisor). Co więcej, każda z nich będzie mega unikalna – daję głowę, że o wielu z nich mało kto jeszcze słyszał. Jeśli nawet któraś z atrakcji trafi do mainstreamu to tylko za sprawą dobrze odrobionej lekcji marketingowej po stronie mojego teamu.

Te unikalne przeplatane będą tymi w stylu ‘good old ideas’. To dla tych, którzy nie lubią zrywać z klasyką. Za każdym razem, kiedy wprowadzać będziemy popularną na rynku atrakcję (dla przykładu paintball) – wspólnie z ekipą poddamy testom wielu organizatorów, zanim zdecydujemy się na tego jedynego, którego będziemy Wam polecać. Całe kulisy wyboru atrakcji oraz organizatorów transmitowane będą za pośrednictwem fejsa oraz youtube’a, a zegar odliczający czas do ‘godziny zero’ (czyli tej, w której oddamy atrakcję w Wasze ręce) znajdziecie na samym szczycie strony głównej.

Co jeszcze znajdziecie na mojej stronie?

W wolnych chwilach, wraz z moją ekipą, tworzyć będziemy unikalny przewodnik po Warszawie – jego pierwszy zajawkowy odcinek już niebawem znajdzie się na naszym kanale na youtubie. Odjechana seria kilkunastu odcinków prowadzić będzie przez nieszablonowe, dostępne dla nielicznych miejsca w Wawie. Przeplatana będzie seriami dobrych porad, które pozwolą Wam zaoszczędzić, a przy okazji spędzić najlepszą noc/weekend w Waszym życiu.

Co więcej, stworzymy dla Was coś mega przydatnego – listę 100 pomysłów na to, jak spędzić najlepszy kawalerski w Warszawie dysponując bagatela 99PLN na łebka na dzień. Materiał będziemy dawkować – 1 pomysł na tydzień. Podobnie jak z przewodnikiem, także z listą startujemy już niebawem.

Najpopularniejsze wpisy

Kategorie